[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Chorwacja pierwsza połowa czerwca -Spearfishing.pl

Chorwacja pierwsza połowa czerwca

Planujesz dłuższa wyprawę łowiecką? Napisz o niej w tym dziale, być może znajdzie się więcej chętnych.
Awatar użytkownika
emer
Posty:1504
Rejestracja:ndz, 22 listopada 2009, 20:46
Lokalizacja:K-ce
Chorwacja pierwsza połowa czerwca

Postautor: emer » sob, 13 maja 2017, 23:21

Cześć. Takie last minute. Planuje wakacje z żoną i synem w pierwszej połowie czerwca.wyjazd 3/4 powrót ok 16/17. Może jest ktoś chętny na dołączenie się i podział kosztów?
W skrócie: Jest jedno wolne miejsce z przodu i ewentualnie drugie dla drobnej osoby obok fotelika z tyłu - jak ktoś ma szczupłą kobietę to akurat. Jadę w miarę nową octavią combi. Jest opcja miniboxa na kusze.
Koszty główne:
Przejazd do podziału autostrady + paliwo ok 1200-1300
Noclegi -najtańszy przy morzu jaki znalazłem 25m od morza dla 4 os. 2 sypialnie, na uboczu miasteczka, w rym terminie 25E doba za cały apartament, południe cro.
+ wycieczki na miejscu (planuję dubrovnik)
+ pozwolenie ( ja biorę 7 dni)
+ ubezpieczenie
+jedzenie

Jazda nocą wtedy młody śpi i nie generuje dużo płaczu.
Ktoś byłby chętny? //ktoś z prawkiem dobrze jeżdżący- przy pełnym aucie spanie po drodze odpada a moja żona nie jeździ, do tego ktoś komu nie przeszkadza czasem płacz dzieciaka (niecale 2 latka) :)
Do sprzedania guma na metry
viewtopic.php?f=27&t=3459

www.sspoland.pl

Wróć do „Wyprawy łowieckie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron