[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kursy freedivingowe -Spearfishing.pl

Kursy freedivingowe

Tematy poświęcone całkowicie działalności Stowarzyszenia Podwodny Świat
Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:
Kursy freedivingowe

Postautor: bruner » pt, 26 sierpnia 2016, 15:48

Organizujemy kurs I stopień: PADI Freediver lub Apnea Academy (możliwość wyboru certyfikacji) - w terminie 17-18 września 2016

Komplet kursantów to 8 osób. I właśnie niespodziewanie zwolniło się nam jedno miejsce na ten termin :)

Program kursu:

Dzień 1 – teoria i basen (wynajęte tory i tuba nurkowa na basenie w Aquadromie w Rudzie Śląskiej):

1. podstawy teorii freedivingu, przygotowanie organizmu do freedivingu, techniki oddychania przed zanurzeniem i po wynurzeniu, zasady skutecznej asekuracji – wykład – 1,5 godz,
2. zajęcia na basenie 25 m - techniki wstrzymywania oddechu, statyka, dynamika bez płetw i w płetwach, zasady bezpieczeństwa – 1,5 godz w wodzie

Przerwa na posiłek
3. teoria nurkowania w pionie, wyrównywanie ciśnienia, fizjologia, relaksacja, sprzęt, zasady bezpieczeństwa – wykład – 2 godz,
4. zajęcia w głębokim basenie (7 m) – techniki zanurzania, wyrównywania ciśnienia, zawracania – 1,5 godz,
5. dla chętnych – free spotkanie wieczorne

Dzień 2 - Koparki (Jaworzno):

1. zajęcia w wodach otwartych – sesja 1
2. zajęcia w wodach otwartych – sesja 2


Ten etap szkolenia kończymy wystawieniem certyfikatu PADI Freediver lub Apnea Academy

Cena kursu - 800 pln

Cena kursu obejmuje:
1. wykłady prowadzone przez instruktora freedivingu,
2. dokumentację filmową z zajęć w wodzie z analizą techniki pływania
3. wsparcie sprzętowe (w miarę możliwości)
4. zajęcia w wodach otwartych prowadzone przez instruktora freedivingu
5. profesjonalny sprzęt do asekuracji + zestaw tlenowy
6. możliwość zasypywania instruktora milionami pytań w trakcie kursu oraz po jego zakończeniu (bezcenne)

Koszty dodatkowe:
1. rezerwacja i wstęp na basen
2. dojazd na zajęcia w wodach otwartych
3. ew. koszty wstępu na teren wód otwartych
4. wyżywienie i ew. nocleg
5. opłaty za certyfikat

Wymagania:
1. umiejętność pływania
2. wypełnione dokumenty kursu Freediver
3. mata do ćwiczeń oddechowych i rozciągających
4. sprzęt do zajęć w basenie: maska (ew. okularki + zacisk na nos), płetwy kaloszowe, rurka do oddychania, cienka pianka (max 3 mm), kalpki, strój kąpielowy, czepek, ręcznik, płyn do kąpieli, czapka. Przydaje się również wodoszczelny zegarek ze stoperem.
5. sprzęt do zajęć w wodach otwartych: maska, płetwy kaloszowe (w rozmiarze pozwalającym zakładać ja na neoprenowe skarpety), rękawiczki neoprenowe, rurka do oddychania, ciepła pianka z kapturem (może być scuba), klapki,recznik, czapka

Kontakt w sprawie kursu: 792 270 279
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Wróć do „Stowarzyszenie Podwodny Świat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 11 gości

cron