[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam z małopolski z grodu Kraka -Spearfishing.pl

Witam z małopolski z grodu Kraka

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

Browar
Posty:1
Rejestracja:pt, 28 sierpnia 2020, 16:34
Witam z małopolski z grodu Kraka

Postautor: Browar » pn, 31 sierpnia 2020, 13:06

Witam ,
Chciałem przywitać wszystkich użytkowników . Mam nadzieję że forum jeszcze żyje ;) I że jest tutaj ktoś z małopolski kto pokierował by mnie gdzie tutaj koło komina można legalnie ponurać z kuszą :) Niestety z tego co widzę to chyba okolica nie sprzyja :P

Już jakoś od 2 -3 lat interesuje się łowiectwem , jednak zawsze tylko nurkowałem tak żeby podglądać ryby . Traf chciał że teraz jakoś mnie mocniej zainfekowała ta forma spędzania czasu pod wodą :)

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Witam z małopolski z grodu Kraka

Postautor: doox » czw, 3 września 2020, 17:46

Cześć.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
ivanadg
Posty:365
Rejestracja:śr, 4 lipca 2012, 12:11
Lokalizacja:Tarnów

Re: Witam z małopolski z grodu Kraka

Postautor: ivanadg » śr, 9 września 2020, 11:06

Witam z Tarnowa :)
I przyrzekam strzelać tylko do takich ryb , które zamierzam zjeść sam lub ze swoją rodziną, własnoręcznie przyrządzić, i uśmiercić w możliwie najbardziej humanitarny sposób oddając należyty szacunek wszystkiemu co żywe, a także chronić i działać na korzyść środowiska naturalnego, którego sam jestem częścią...
----------------------------------
Pasjonata

Sznurek
Posty:38
Rejestracja:czw, 20 czerwca 2019, 16:58

Re: Witam z małopolski z grodu Kraka

Postautor: Sznurek » pn, 14 września 2020, 20:03

:D Witaj tu okolice Wadowic


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 19 gości

cron