[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Witam wszystkich -Spearfishing.pl

Witam wszystkich

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
thomaz666
Posty:35
Rejestracja:ndz, 23 listopada 2014, 12:54
Lokalizacja:Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Witam wszystkich

Postautor: thomaz666 » śr, 26 listopada 2014, 19:36

Witam wszystkich! :clap:
Mam na imię Tomasz. Jestem zapalonym wędkarzem z województwa lubuskiego a od niedawna rozpocząłem przygodę ze światem podwodnym. Jeszcze nie posiadam karty łowiectwa podwodnego ponieważ dopiero rozpocząłem trening freedivingu(samodzielnie). W pobliżu Zielonej Góry nie znalazłem żadnego ośrodka szkoleniowego który zajmuje się tą dyscypliną sportu. Trenuję z kumplem z pracy Krzychem. Pewnie zastanawiacie się co wędkarz tutaj robi? Nie będę bronić wędkarzy którym może zostać każdy. Nie toleruje wędkarzy którzy zostawiają po sobie wysypisko. Ale wspólna walka z kłusownictwem wędkarzy i łowców, to coś co powinno nas łączyć.
Mam zamiar nurkować wodach PZW (bez kuszy) i likwidować narzędzia kłusownicze, By pokazywać skuteczność łowców w tej dziedzinie. Może ktoś to doceni.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich

Postautor: bruner » czw, 27 listopada 2014, 00:06

Vitay :hi:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich

Postautor: doox » czw, 27 listopada 2014, 22:02

Witam serdecznie!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
Cassidy
Posty:720
Rejestracja:wt, 3 sierpnia 2010, 21:22
Lokalizacja:Milanówek

Re: Witam wszystkich

Postautor: Cassidy » pt, 28 listopada 2014, 21:51

Miło powitać :wave:


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 6 gości