[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pozdrowienia z Wrocławia! -Spearfishing.pl

Pozdrowienia z Wrocławia!

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

PiotrekWrck
Posty:117
Rejestracja:pn, 15 września 2014, 18:43
Lokalizacja:Chorzów
Pozdrowienia z Wrocławia!

Postautor: PiotrekWrck » pn, 15 września 2014, 22:36

Cześć wszystkim!
Bardzo się cieszę, że mogę zagościć w tak szacownym gronie!
Nurkować lubiłem od dawna, lecz dopiero w tym roku wpadłem na pomysł, aby poszukać inf co zrobić z bólem uszu na 5m. No i tak to się zaczęło. Trochę poczytałem w necie, pooglądałem filmików na YT, "Podręcznik Free" już do mnie idzie i chyba złapałem bakcyla. W piwnicy mam jeszcze kuszę (spadek po ojcu) ze sparciałą gumą i kto wie, może ktoś jeszcze będzie z niej strzelał ;)

Tutaj pojawia się pytanie, czy we Wrocku coś się jeszcze dzieje. Widziałem ofertę z kursów Bartka Morawca w "aktualnościach" z 2012 roku, słyszałem, że w Aquaparku już sekcji nie ma... Nie wygląda to najlepiej. Jak byście poradzili mi dotrzeć do właściwych osób, które by pomogły nakierować na właściwy tor na początku?

Pozdrawiam, Piotrek

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Pozdrowienia z Wrocławia!

Postautor: bruner » wt, 16 września 2014, 07:15

Vitay :hi:

Piotrek - no właśnie nakierowałeś się na właściwe miejsce :)
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Pozdrowienia z Wrocławia!

Postautor: doox » śr, 17 września 2014, 21:21

Cześć Piotrek.
Zapraszam na hokeja podwodnego to poznasz kilku łowców i free z Wrocławia. Co do aktywności to różnie bywa. Wpadnij to pogadamy na spokojnie. Treningi mamy w poniedziałki od 20-22 w Trzebnicy. Spotykamy się o 19:15 na parkingu przy Marino. Zapraszam także w soboty na 20 na AWF. jak coś to pisz na PM.
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 86 gości