[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 590: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 646: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk) -Spearfishing.pl

Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Jesteś nowy? Przywitaj się z innymi - najlepiej w tym dziale.

Moderator:Goldfish

Awatar użytkownika
nemesis
Posty:694
Rejestracja:sob, 5 października 2013, 13:39
Lokalizacja:Gdańsk
Kontaktowanie:
Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: nemesis » śr, 9 października 2013, 16:49

Milo mi powitać wszystkich, Marek z tej strony.

Wędkarstwo i woda kręciły mnie zawsze, ale różnie to było z tymi sportami w moim życiu. Przez trzy lata pływałem zawodowo w podstawówce , także w wodzie czuję się jak ryba. Wędkarstwo tylko podziwiałem, a gdy przeprowadziłem się do Gdańsk i zobaczyłem poławiaczy troci w Gdyni, to postanowiłem podziałać w tym temacie.

Zacząłem łowić w Martwej Wiśle i Śmiałej, z różnym skutkiem, ale najbardziej przeraził mnie stan wody, a śmiało określiłbym go mianem „ścieku”. W związku z tym zacząłem wybierać się na wycieczki na pobliskie jeziora i to co mnie zszokowało to krystalicznie czysta woda. Od razu pomyślałem o nurkowaniu z rurką, które zawsze lubiłem.

Jak pomyślałem o nurkowaniu, to przypomniałem sobie o polowaniu kuszą, o czym była mowa w rozporządzeniu odnośnie połowów w wodach morskich i tym sposobem trafiłem tutaj.

Miałem w planach zacząć samemu trenować, ale po lekturze strony i forum musiałem plany trochę zmienić. Jako, że mieszkam w Gdańsku to poszukuję towarzyszy do wspólnego trenowania i wypadów. Jestem całkowicie początkujący w freedivingu i połowach pod wodą, ze sprzętu mam tylko czepek, kąpielówki i „szwedki”.

Jeżeli chodzi o wyniki:
1,5 roku temu na basenie przepłynąłem klasykiem pod wodą ok 40 metrów.
Rekord na 50 metrów dowolnym to ok 29 sekund.

Ze sportów to aktualnie chodzę 2x na siłownię i raz na boks, raz w tygodniu na ryby odpocząć od kompa.

Chciałbym wyrobić kartę przed rozpoczęciem nowego sezonu, a teraz skupić się na treningu na basenie i ewentualnie w terenie. Sprzęt mogę już nabyć, z kuszą wstrzymam się na razie.

Także, jeszcze raz witam wszystkich, a jeżeli jest ktoś z Gdańsk lub okolic i chętnie by mnie przygarnął do wspólnych treningów to proszę o kontakt. Z takiego dodatkowego sprzętu to posiadam ponton (ruski, 2 osoby), możliwe, że przyda się na wodzie przy nurkowaniu.

pozdrawiam,
Marek
tel.: 793 381 085

Awatar użytkownika
wiewiur
Posty:615
Rejestracja:wt, 19 czerwca 2012, 16:59
Lokalizacja:Piaseczno

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: wiewiur » śr, 9 października 2013, 16:54

Witamy witamy! W 3mieście stacjonuje dosyć silna ekipa :)
Pozdrawiam
Michał "Wiewiur" Taniewski
http://m.youtube.com/#/user/czterookibil

Awatar użytkownika
doox
Site Admin
Posty:3326
Rejestracja:wt, 4 marca 2008, 16:35
Lokalizacja:Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: doox » śr, 9 października 2013, 17:23

Witam serdecznie!
...if you accept the sea by all means you will enjoy anything in the water...
...najważniejszy w życiu jest las i woda...Jancio Wodnik....

Awatar użytkownika
bruner
Posty:4457
Rejestracja:czw, 24 września 2009, 10:49
Lokalizacja:Sosnowiec; Kraków
Kontaktowanie:

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: bruner » śr, 9 października 2013, 21:01

Vitay :hi:
Bee Free Underwater Piotr Gruszeczka; write to me: gruszeczka_p@wp.pl http://www.youtube.com/user/PGRbruner
Boże daj mi Pogodę ducha, abym zgadzał się z tym, czego nie mogę zmienić; Odwagę, abym zmieniał to, co zmienić mogę i Mądrość abym umiał odróżnić jedne sprawy od drugich.
*Przepraszam każdego, komu uda się tak przekształcić sens mojej wypowiedzi, że poczuje się zniesmaczony lub osobiście obrażony

http://www.sspoland.pl/

Awatar użytkownika
kolumb7
Posty:420
Rejestracja:pn, 9 września 2013, 15:14
Lokalizacja:Norwegia

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: kolumb7 » śr, 9 października 2013, 22:39

Witam :wave:

Awatar użytkownika
Lutobor
Posty:367
Rejestracja:wt, 19 lutego 2013, 12:20
Lokalizacja:Opole

Re: Pozdrowienia z Trójmiasta (Gdańsk)

Postautor: Lutobor » pn, 14 października 2013, 09:30

Powitać :snorkel:
Organicznie nie znoszę jakichkolwiek form kłusownictwa - niepodyktowanych głodem.


Wróć do „Powitalnia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 13 gości

cron