Nowa książka Umberto Pelizzari – „Allenare l’apnea”

W dniach 12 i 13 lutego, podczas targów Eudi Shows w Bolonii, zostanie zaprezentowana nowa książka Umberto Pelizzari o tytule „Allenare l’Apnea”. Współautorami książki są Federico Mana i Roberto Chiozzotto. Nowa pozycja Umberto stanowi obszerną analizę oraz omówienie aspektów zarządzania treningiem fizycznym związanym z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu. Książka będzie dostępna w księgarniach od lutego. Ciekawostką dla wszystkich, którzy wybierają się w tych dniach do Bolonii jest to, że Umberto będzie można spotkać na targach przy stoisku Cressi – Apnea Academy. To niepowtarzalna okazja żeby porozmawiać z autorem książki, zrobić sobie z nim zdjęcie oraz otrzymać autograf.

5 przemyśleń nt. „Nowa książka Umberto Pelizzari – „Allenare l’apnea”

  • Ja po włosku tylko troszku… Tłumaczenie angielskie, chińskie czy polskie (podane w kolejności prawdopodobienstwa tłumaczenia) pojawi sie odrazu, pozniej czy wcale?

  • Nigdzie nie znalazlem tego info w jakich jezykach bedzie wydana , napisalem do U.Pelizzari emaila z zapytaniem , jak mi nie odpowie to postaram sie dowiedziec na targach w Bolonii.

  • Dzieki za odpowiedz, znajac zycie to powinna byc pod koniec tego roku, super 🙂

  • Bedac na targach EudiShow spytalem sie Umberta o angielska wersje ksiazki i pwiedzial ze sam nie wie kiedy wyidzie ale napewno nie bedzie to w najbizszym czasie .

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *