III Zlot Freediverek

Trzecia edycja Zlotu Polskich Freediverek – skierowanego do wszystkich kobiet w Polsce, które chciałyby spróbować swoich sił we freedivingu – spotkać się w babskim gronie i aktywnie spędzić czerwcowy weekend odkrywając siebie i swój „błękitny potencjał”!

Spotkamy się z Wami w Giewartowie nad Jeziorem Powidzkim, w miejscu przyjaznym wszystkim Syrenkom. Tym razem czeka na Was cała masa atrakcji – dziewczyny, które pojawią się po raz pierwszy wezmą udział w szkoleniu, podczas którego poznają wszystkie podstawowe elementy freedivingu (teoretyczne i praktyczne), na bardziej doświadczone freediverki czekają dwudniowe treningi pod czujnym okiem zaawansowanych nurków i instruktorów. W sobotni wieczór odbędą się pełne emocji warsztaty z Martą Niedźwiedzką – nurkiem technicznym i równocześnie doświadczonym life coachem, na których spróbujemy zwiększyć świadomość własnego ciała i naszych potrzeb, a także przełamać drzemiące w nas blokady. Niedzielny poranek to tradycyjnie spotkanie z jogą, podczas którego nasza joginka Aleksandra Kraszewska rozbudzi w Was energię na aktywny drugi dzień Zlotu!

Kolejna atrakcja skierowana do wszystkich zainteresowanych (Pań i Panów) – szkolenie „Pierwsza pomoc nad wodą” w oparciu o materiały EFR prowadzone przez Piotra Szefera doświadczonego instruktora pierwszej pomocy. Koszt 4 godzinnego szkolenia to 70zł (w tym materiały szkoleniowe i niespodzianka).

Zapraszamy do Giewartowa Wszystkie osoby, które pragną miło i sympatycznie spędzić weekend w towarzystwie Freediverek. Dziewczyny – zabierzcie ze sobą swoich najbliższych – rodziny, przyjaciół, ukochanych. Mile widziane będą również Wasze zwierzaki, jeżeli nie możecie ich zostawić w domu.

Zlot odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2012 roku, w Giewartowie, na terenie Ośrodka Wczasowego „Pałacyk” w bazie nurkowej NEMO.

Opiekę nad Wami sprawować będą: Agata Bogusz – instruktorka nurkowania i rekordzistka Polski we freedivingu w konkurencjach głębokich oraz Aleksandra Sulkiewicz rekordzistka Polski we freedivingu w konkurencjach basenowych.

Na każdym kroku towarzyszył nam będzie Jan Bogusz – specjalista z EffectiveElements – oraz jego kamera. Będzie on odpowiedzialny za to, by filmowa relacja ze Zlotu swoją dynamiką i nietuzinkowym montażem zapierała dech w piersiach!

Koszty udziału w imprezie obejmują podstawowe szkolenie z freedivingu lub trening, warsztaty z psychologiem, sesję jogi, nocleg z soboty na niedzielę, pamiątkową koszulkę, filmik ze Zlotu oraz sesję zdjęciową:

Koszt udziału:

200 zł – dziewczyny będące pierwszy raz, odbywające podstawowe szkolenie z freedivingu;
170 zł – dziewczyny będące po raz kolejny lub posiadające doświadczenie we freedivingu (ukończone szkolenie lub udział w zawodach).
Udział osób towarzyszących to 100 zł od osoby, w cenie: nocleg i pamiątkowa koszulka.

Więcej informacji na stronie bluego lub pod nr telefonu: +48 503 105 399

Jedno przemyślenie nt. „III Zlot Freediverek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *