Eudi Show 20°

Jak co roku w lutym, we Włoszech, odbędzie się impreza dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Targi poświecone wszystkiemu co związane z morzem, począwszy od nurkowania na wstrzymanym oddechu, nurkowania sprzętowego, skończywszy na łowiectwie podwodnym. Dzięki temu wydarzeniu wszyscy mogą spotkać się bezpośrednio z producentami sprzętu i zapoznać się z ich pełną ofertą.

Wystawa odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2012 w siedzibie Fiera Milano Rho. Wszyscy zainteresowani zaproszeni są codziennie od 9.30 do 18.30. Koszt jednego, pojedyńczego, biletu wynosi w tym roku 12 Euro.

Obiło mi się o uszy, że tym razem zabraknie na targach takich firm jak: Mares, Omer, Cressi, czy SEAC. To zła wiadomość dla wszystkich pasjonatów łowiectwa podwodnego. Bardzo zła dla mnie, bowiem chciałem zobaczyć nowości jakie mają zaprezentować te firmy na rok 2012. Z pewnością jednak będzie co podziwiać, bowiem nie zabraknie na targach: SigalSub, BestDivers, Beuchat i wiele innych firm wartych uwagi.

W zeszłym roku mówiłem, że odpuszczę sobie targi 2012 ze względu na to, że odbędą się w Milanie, co zmusza mnie niestety do pokonania znacznych odległości. Okazało się jednak, że znajomi z koła nurkowego „Piraci” wybierają się na tą imprezę, więc być może i ja dołączę do ekipy, i podobnie jak w zeszłym roku bedę mógł pokazać wam kilka ciekawych fotek.

Więcej informacji o targach znajdziecie tutaj: http://www.eudishow.eu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *